Całą wiedzę wykorzystujemy w obsłudze naszego klienta, dzięki czemu zdobyliśmy wielu zadowolonych stałych klientów, którzy polecali nas swoim znajomym. Wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz rozwijające się w meblarstwie trendy, projektujemy i wykonujemy meble na wymiar. Żadne zlecenie nie stanowi dla nas trudności a każde jest bazą cennych doświadczeń, którą wykorzystujemy w rozwijaniu naszej wiedzy i kształtowaniu pasji jaką jest stolarstwo.

Nasze kuchnie powstają z myślą o tych, którzy chcą mieć przyjemność z ich użytkowania.Staramy się, żeby kuchnia nie służyła tylko do przygotowywania posiłków, ale awansowała do roli pomieszczenia reprezentacyjnego. U nas szybko i sprawnie wykonamy, każde zlecenie. Szybki czas realizacji, przystępna cena = 100 % satysfakcji klienta.

PROJEKT – WYCENA - REALIZACJA

W ciągu ponad 12 letniego istnienia firmy, realizowaliśmy zamówienia dla odbiorców indywidualnych (wille, segmenty, mieszkania) oraz wielu firm (Budimex, Erbud, Pepsi-Cola, Siemens, Restauracje Dagrasso - Telepizza, Philips). Realizujemy zamówienia według projektów własnych bądź na życzenie klienta.